Hostivický jarmark

Farmářské a bio potraviny lokální produkce s dohledatelným původem

V naší prodejně dětské obuvi najdete jen a pouze certifikovanou dětskou obuv, která nejen že je vyráběna pouze českými (a slovenskými) tradičními obuvnickými výrobci, ale preferuji výrobce, kteří soustředí svou výrobu k nám do Čech, či alespoň její větší část a z botiček pak vybírám jen ty , které jsou skutečně vyráběny u nás. Máme pro Vás v nabídce botičky značky DPK, Fare, Novesta, Protetika a Sante.

Dále je nabídka rozšířena čepičkami a kloboučky jaro-zima , i novorozeneckými, malého slovenského rodinného výrobce Rada a teplými kuklami, čepičkami, šálami, nákrčníky českého výrobce jež máme za humny - Kama. Naší snahou bude držet ceny e-shopu výrobce - můžete si tedy u nás objednat cokoli Vás zaujme na www.kama.cz - včetně svetrů, windstopperového a outdoorového oblečení - dospělého i dětského.

Stejně tak za e-shopové ceny výrobce si můžete objednat nejen dětskou, ale i dospělou obuv značky Novesta - www.novesta.cz

I u všech ostatních značek je zvykem, že nemáme-li v nabídce žádaný typ obuvi, doobjednám dle katalogu na přání zákazníka.